+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Astragalus Sinicus Extract

Ubi emere Astragalum Sinicum extractum?
Factory Supple Astragalus Sinicus Extract/Purpura Yunying Extract cum optimis price.One-statur officia. Manufacturer vel supplementum. A Quote.

Please contact us any time if you are interested in Astragalus Sinicus Extract.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Purpura Yunying Extract; Astragalus Sinicus Extract
Botanical Name: Astragalus sinicus L.
Pars Used: Tota planta
Specification: 10:1
Aspectus: Yellow pulveris

muneris
1. Astragalus Sinicus extractum est herba annua vel perennis generis Astragali in familia legu. Radix, tota planta et semina Astragali Sinici medicina adhiberi possunt, et semina eius vim venti discutiendi et oculorum aciem corrigendi habent.
2. Confortans splenem et replens qi: Astragalus Sinicus Extract etiam vim et functionem habet confortandi splenem et qi replentem.
3. Antioxidant: Astragalus Sinicus Extractum est dives in substantias naturales antioxidantas ut flavonoides et vitaminum C, quae retardare possunt cellam senescentem et immunitatem emendare.

Description About Astragalus Sinicus Extract
Astragalus Sinicus Extract effectus auxiliares habet oculorum aciem, tumorem minuentem, ventum discutientem et diuresin, faucium et tussim, etc. Bonum est ad meliorem anorexiam, ignaviam, debilem qi et sanguinem, etc. Est bona valetudo uber.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)