+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Seres Taxillus herba Extract

Factory Supple Chinese Taxillus Herb Extract/Chinese Taxillus Twing Extract/Parasiticus Loranthus Extract/Taxillus Chinensis Extract Pulvis ex lapide viridi.

Buy Herbal Supplementum Seres Taxillus herba Extract Online. Factory Supply. Factory Price. One-sistere officia. A Quote.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Chinese Taxillus Twing Extract; Parasiticus Loranthus Extract
Botanical Name: Taxillus chinensis (DC.) Danser
Pars Used: Folium, Stalk, germen
Specificatio: 10:1 20:1
Test ratio: TLC
Aspectus: Brownish Yellow pulveris
Activa Ingredientia: Avicularin, Quercetin

muneris
1. Anti- tumor et antioxidant effectus;
3. Tonifying hepatis et renes;
4. Curator rheumatismi;
5. Abortu prohibitio;
6. Habet quendam effectum medendi in alto sanguinis pressione;
7. Ad nervos et ossa roboranda;
8. Ad conditiones rheumaticas levandas;
9. Auge memoriam, tuere nervos;

Applicatio
Late usus est in pharmaceutico, cibo utilitatis.

Descriptio Sinica Taxillus Herba Extract
Chinese Taxillus Herba est caulis aridus, cum folio Taxilli chinensis. Strengthens lienem, tonificat renem et dentes confirmat. Sanus est cibus aptus hominibus cum renibus defectus, dolor in inferiori dorsi et dentium laxatio.
Efficax biologice activa ingredientia in Sinensi Taxillus Herb Extract etiam effectus consequi potest demissionem adipem, sanguinem pressionis et sanguinem saccharo. Seres Taxillus Herb Extract etiam signanter inflammationem et tumorem minuere potest, et gradus recuperationis etiam prope eventus usus medicinae aspirin occidentalis est. Secundum analgesiam, Sinenses Taxillus Herbae Extractum bonum effectum etiam ostendit, qui etiam in tractatu tradito reflectitur.
Sinensis Taxillus Herb extracti curationem iuncturae doloris in medicina rheumatoidei arthritis recentioris in medicina inhibuit, inhibens activum matricis metalloproteinases et degradationem sulfati dextrani, cartilaginis articularis emendandae et tuendae, et complicationes osteoporosis praecavens.
Sinenses Taxillus Herba Extract graduum hormonum femininorum moderari potest, gasi sanguinem obstructum inire, sanguinem volumen nutrire, meridianos stabilire. Praeterea iudiciis clinicis etiam invenerunt quod Sinenses Taxillus Herb Extract incrementum folliculorum maturitatis promovere, ratem ovulationis et graviditatis rate emendare, circulationem sanguinis renis fovere et circulationem sanguinis activum significantem effectum therapeuticum in infecunditate a variis factoribus causatis adiuvantem habet.
Sinensis Taxillus Herb Extract inhibendi effectus in proliferatione lineae cellae leukemia in experimentis vitro. Flavonoides, quae in Sinensi Taxillo Herbae Extractum sunt, efficaciter morari possunt ratem oxidationis cellae lividae reactionis et reducere libera radicalia in reactione producta et accelerare remotionem liberae oxygenii retentionis in corpore.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)