+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Convolvulus Arvensis Extract

Ubi emere Convolvulum Arvensis Extract?
Factory Supple Convolvulus Arvensis Extract/Field Bindweed Extract with best price.For Sale. One-sistere officia. Manufacturer vel supplementum. A Quote.

Contactus cum quovis tempore, si interesse in Convolvulo Arvensis Folium Extract.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Convolvulus Arvensis Leaf Extract; Field Bindweed Extract
Botanical Name: Convolvulus arvensis L.
Pars Used: Tota planta
Specification: 10:1
Aspectus: Pulveris Brown Brown

muneris
1. Antibacteria, semina et bacteria ex vulneribus remove et contagione propagationem impediunt;
2. Laxativa, remedium constipationis;
3. Anti-inflammatio, utilis ad curandas conditiones et infectiones cutis;
4. Facilisis;
5. Anti-angiogenetic;
6. Antifungal;

Description About Convolvulus Arvensis Extract
In medicina herbali tradita, Convolvulus arvensis variis aegritudinibus usus est, inclusis perturbationibus gastrointestinalibus, conditionibus respiratoriis et morbis cutaneis.
Aliquot studia suggesserunt Convolvulum Arvensis Extractum posse possessiones antioxidant habere. Facilisis auxilium tuetur corpus contra damna a liberis radicalibus, moleculis instabilibus quae senescentis et variis morbis conferre possunt.
Convolvulus Arvensis Extractum cholagogae, diureticae, laxativae et purgativae.
In medicina traditam, Convolvulus Arvensis Extractum ad gastrointestinas quaestiones sublevandas adhibitus est ut cruditas, constipatio et ulcera gastrica.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)