+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Extract feverfew

Factory Supple Extract feverfew/Feverfew Flos Extract/Tanacetum Parthenium Extract Pulvis 0.3%-1.2% Parthenolide 10:1 ad migraines & cutem ex lapide viridi.

Direct Supple & Manufacturer From Our Factory. Large Stock Supple, Fast Delivery. Accipere Free Sample & Latest Price >>

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Feverfew Flower Extract; Tanacetum Parthenium Extract
Botanical Name: Tanacetum parthenium L.
Pars Used: Flos
Specification: 0.3%-1.2% Parthenolide; 10:1
Active Ingredient: Parthenolide
Test Methodi: HPLC
Aspectus: Brown Yellow Fine Pulvis

muneris
1. habet fortis anti-tumorem activitatem;
2. Variis morbis a cephalea ad rheumatitis tractari potest;
3. Potest adhiberi ut carminativa ad inflationes tractandas;
4. Adhiberi potest pro agentibus menstruis, insecticides (parasitis);
5. Ad dolores renium adhiberi potest, vertigines et vomitus matutini;
6. Auxilium frigoris et febris emendare potest;
7. Maxime anti-inflammatio effectus habet;

Description de Feverfew Extract
Praecipua activa ingredientia extracti febris paucorum sunt parthenolide et pyrethrin, quae in platelet aggregationem impediunt et emissionem quarundam oeconomiae cerebri promovent, sicut serotonin et inflammatoriae mediatores.
Feverfew Extractum antitumor fortis operatio. Hoc extractum cellas myeloideae acutos destruere potest et multum adiuvat in evolutione medicamentorum novarum pro leukemia. Haec febriculata extractum etiam cellulas caulis emittunt, quae myeloideae leukemia acutae et longae causae sunt, et fundamentaliter morbum cohibet.
Extractum Febris notum est emendare salubria frigoris et febris. Ex his quaedam, quae in febribus sunt, iuvare possunt salubria frigorum et febrium in corpore nostro, quod ad recipiendas frigora conducit.
Investigatio medicinalis demonstravit extractum febris etiam factores habere, qui productionem serotonin in cerebro prohibere possunt, quae dolores levare possunt, et etiam vomitum et perturbationes visuales emendare possunt.
Extractum febris etiam effectum habet de arthritis rheumatoideis curandis, et usus febrium cum aliis medicamentis incidentiam arthritis anaphylacticae minuere potest. Cusci iudiciis ostendimus post plerique extractum febricitantem, frequentiam arthritis rheumatoidei et gradus doloris signanter reduci erunt.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)