+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Heisteria Pallida Cortex Extract

Buy Heisteria Pallida Cortex Extract/Maytenus Macrocarpa(chuchuhuasi) Extract 10:1 pro anti-cancro online.
Qualitas altus. Low price. Nunc inquire!

Heisteria Pallida Cortex Extract et praebent clientibus Price.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Maytenus Macrocarpa (chuchuhuasi) Extract; Heisteria Pallida Extract
Botanical Name: Maytenus hookeri Loes.
Pars Used: Tota Herba
Specification: 10:1
Aspectus: Brown pulveris
Active Ingredient: Maytansine, Maytanprine, Dulcitol

muneris
1. Ad curationem tumoris carcinomatis cumulum et cancer iecoris;
2. Tracta leukemia;
3. Ad stasis tumorem, umbilicum, firmam tumorem;
4. Regeneratio cancer inhibet cellam;
5. Effectus cellulas cancri necandi;
6. Antibacterial and anti-inflammatory;
7. Detoxification;
8. Virus resistere potest et variis viralibus morbis eatur;

Description About Heisteria Pallida Cortex Extract
Cortex Heisteria pallida odorem singularem habet. Potest stasin dissipare et symptomata tollere, ignem purgare et detoxificare, tumorem reducere et dolorem levare, et cancer mature prohibere et tractare. Legere folia recentia vel macerata in aqua, augere appetitum potest.
Heisteria pallida cortex extractum continent medicamenta anti-cancri activa, ut acidum maytansinum, dulcitulum et syringicum, etc., quae vim habent inhibendi divisionem et reproductionem cellularum cancri, et speciales effectus curativos habent in carcinomata quaedam. Heisteria pallida cortex extractum validum habet anticancrum actionem in carcinomate nasopharyngeo humano KB cellulas. Maytansine in eo contentum effectum cellulas cancri directe interficiendi habet.
Heisteria pallida cortex extractum continet aliquos alcoholos naturales, qui manifestos effectus therapeuticos in myeloma et lymphosarcoma in corpore humano multiplices habent. Praeterea manifestos effectus inhibitores habet in cancer uteri feminini, cancer intestinalis et cancer pulmonis. Potest conditionem sublevare, et regenerationem cellularum cancri minuere et inhibere. Solet, non solum ne cancer adhiberi potest, sed etiam pro variis carcinomatis curandis adhiberi potest. Effectus medicinales valde manifestus est.
Heisteria pallida cortex extractum etiam vim habet inhibendi incrementi cellularum cancri, maxime propter malignum tumorem hominum, potest accelerationem tumorum evitare et vitam aegrorum extendere, sed effectum curationis integrae consequi non potest. de tumore maligno morborum.
Heisteria pallida cortex extractum varia medicamenta medicamenta continet, ut maytansine, maytansinol, dulcitolum et balsamolum, quae anti-inflammationem, antibacterial et anti-viralem effectum habent, et variis viralibus morbis accidere possunt.
Heisteria pallida cortex extractum habet ad purgandum calorem et detoxificationem, et in curatione thyroiditis adiuvare potest. Post decoctionem meidengorum, dolorem levat et tumorem minuit.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)