+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Helianthus Annuus (Sunflower) Semen Extract

Manufacturers Direct Sales HELIANTHUS Semen Extract | Helianthus Annuus Semen Extract Powderin Green Stone.

Helianthus Annuus (Sunflower) Semen Extract 50:1 Direct Manufacturer from Our Factory. Large Stock Supple, Fast Delivery. Accipere Free Sample & Latest Price. >>

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: HELIANTHUS SEMEN EXTRACTUM; Helianthus Annuus Semen Extract
Botanical Name: Helianthus annuus L.
Pars Used: Semen
Aspectus: Brown pulveris
Modus test: UV/HPLC
Specification: 50:1

muneris
1. Effectus in systemate cardiovasculari;
2. Effectus antihypertensivus;
3. Anti podagra et hyperuricemia;
4. Anti- tumor effectus;
5. Facilisis effectus;
6. Boost immunitas;
7. Ne anemia;
8. Insomnia tracta;
9. Augendae memoriae;

Description About Helianthus Annuus
Semen HELIANTHUS EXTRACTUM circiter 50% adipem continet, crassum maxime unsaturatum, et cholesterolum non continet; Summa acidi linoleici attingere potest 70%, quod adiuvare potest reducere sanguinem cholesteroli generis humani corporis et tuendam valetudinem cardiovascularem. Dives in ferro, zinci, potassio, magnesii et aliis elementis vestigii, HELIANTHUS semen extractum effectum habet ad impediendos morbos sicut anemia. Habet etiam effectum insomnia tractandi et augendi memoriam.
Semen Extractum quendam effectum praecaventem in cancro habet, pressura sanguinis alta et neurasthenia. Praeter pinguem acida unsaturated pinguem, HELIANTHUS semen extractum etiam varia vitaminum, acidum folicum, ferrum, kalium, zincum et alia nutrimenta essentialia corporis humani continet.
Multum puritate alimentorum fibra in semine extracti HELIANTHUS est, et Institutum Americanum Cancer probavit alimentorum fibra incidentiam cancer colon in experimentis pertinentibus reducere posse. Ferrum HELIANTHUS semen extractum bis passum et arachidis contentum est, ut etiam anemia impetum prohibere possit.
HELIANTHUS Semen Extractum tristitiam, neurastheniam, insomnia et varios morbos psychogenicos tractare potest, et memoriam hominum augere potest.
Semen HELIANTHUS extractum est pingue zinci, et zinci defectus in corpore humano potest cito cutem rugare. Ad hoc, homines pauci HELIANTHUS semen extractum vel cucurbita semen quotidie extrahunt, quod facere potest cutem lenis et rugarum formationem morari. Eodem tempore, Vitaminum E prohibere potest cellulas ab radicalibus liberis laedi et cutem molliendi et albescentem effectum habet.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)