+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Paulownia Flower Extract

Buy Paulownia Flower Extract/Paulownia Extract/Paulownia Tomentosa Extract Pulvis Online Ex Manufacturer/Supplier.

Factory Supply.Factory Price.One officia prohibere. Adepto a Quote. Quaeso nos quando tange si quid interest in Floro Paulownia Extract.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Paulownia Extract; Paulownia Tomentosa Extract
Botanical Name: Paulownia fortunei (Seem.) Hemsl. or Paulownia tomentosa (Thunb.) Steud.
Pars Used: Flos
Specification: 10:1, 20, 1;
Aspectus: Brown Yellow Fine Pulvis
Test ratio: TLC

muneris
1. Antibacterial and antiviral
2. Effectus Antitussivus, expectorans et antiasthmaticus
3. Anticancer effectus
4. Effectus augendae insecticides
5. Antihypertensive effectus in hypertensive aegris
6. Glycogen iecur auge, myocardiale minuere

Description De Paulownia Flower Extractum
Flos extractum Paulownia anti-cancri effectum significantem habet. Flos extractum Paulownia continet substantiam acidum ursolicum vocatum, quod quendam effectum excitans in systemate nervoso centrali corporis humani et irritabilitatem hominum levare potest. Haec substantia etiam manifestam effectum inhibitorium in cellulis cancri habet.
Folia, flores, fructus et cortex Paulowniae in medicina adhiberi possunt, quae vim habet purgandi calorem et detoxationem. Flos extractum paulownia habet effectus antibacterial et antivirales bonos. Flos extractum Paulownia continet acidum ursolicum, quod irritabilitatem hominum levare potest et effectum inhibitorium in cellulis cancri conspicuum habet. Flos extractum Paulownia effectum habet deprimendi sanguinis pressionem, aegris hypertensivis idoneam, et continet substantiam syringin vocatam, quae effectum sanguinis impediendi habet. Flos extractum paulownia effectus clinicos habet, et fieri potest in medicamenta efficacia in modum injectionum, tabularum, unguentorum et liquorum. Adplicari potest variis inflammationibus, ut rhinitis, bronchopneumonia, tonsillitis acutis, enteritis acutis.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)