+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Radix Stemonae Extract

Factory copia Radix Stemonae Extract Pulvis/Stemona Extract 10:1/Stemona Japonica Extract/Stemona Radix Extract.

Buy Radix Stemonae Extract Online Direct From Green Stone.Factory Price.One officia cessant.
Accipe a Quote. Quaeso, contact nos aliquando si interesse in ea.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Stemonae Extract; Stemona Root Extract; Stemona Japonica Extract
Botanical Name: Stemona sessilifolia (Mig.)Mig./ Stemona japonica(Bl.)Miq.
Pars Used: Radix
Specification: 10:1
Aspectus: Brown Yellow Pulvis
Active Ingredient: Stemonine
Test Methodi: HPLC

muneris
1. Anti-tussive tussim reflexam reprimit;
2. Reducere excitabilitatem centri respiratorii;
3. Relaxatio effectus in bronchospasmo;
4. Maxime bacteria morbificae et fungos cutis inhibet;
5. Habet effectus quosdam sedativos et analgesicos;

Applicatio
1. De sanitate producta;
2. De pharmaceutical in agro:

Description About Radix Stemonae Extract
Stemona est planta florentis Asiae orientalis indigena. Cum medicinaliter indicatur, Radix Stemonae extractum est a tuber radicis siccae Stemonae sessilifoliae vel Stemonae japonica. Praesertim notum est propter usum medicinae traditum Sinensium et una quinquaginta herbarum fundamentalium ratio censetur.
Radix Stemonae Extractum imprimis in alveum pulmonum medicinam traditam Sinensium adhibetur, et ideo plurimae proprietates medicinales eius in pulmones et conditiones respiratoriae intendunt. Radix Stemonae extractum adhibetur tussientibus longis et acutis obsistere, pulmonem ventilare, suspiriosis tractare. Usus est etiam antiparasiticus pro conditionibus ut pinworms et extrinsecus ad pediculos adhibetur.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)