+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Rhodomyrtus Tomentosa (Myrtaceae) Leaf Extract

Factory Supple Rhodomyrtus Tomentosa Folium Extract/Myrtaceae Extract/Myrtle Extract Powder 10:1.
Buy Rhodomyrtus Tomentosa (Myrtaceae) Folium Extractum parvo pretio

Extracti officinam elit, a rudibus materiis ad cratium inspectionis producendum, clientibus purum extractum praebere.
Si vos es interested in Rhodomyrtus Tomentosa (Myrtaceae) Leaf ExtractQuaeso, protinus nos tange.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Rhodomyrtus Tomentosa Leaf Extract; Myrtaceae Extract; Myrtle Extract; Folium myrtum extractum
Botanical Name: Rhodomyrtus tomentosa (Ait.) Hassk.
Pars Used: Folium
Specification: 10:1
Activum Ingredient: Acidum Betulinicum, Acidum Ursolid, Acidum Aliphitolic, Lupeol, Betulin .
Aspectus: Brown Yellow Pulvis
Modus test: UV

productio processus
Rudes materias, materias crudas mundas, extrahe III tempora, incumbe, aspergine sicca in pulverem, cribrum et sterilitatem, et fac.

muneris
1. Pro acutis et longis bronchitis, bronchiectasibus, emphysematibus, silicosis, sinusitis et aliis sputibus spissis vel excrementis difficilibus aegris;
2. Potest etiam adhiberi post bronchographiam ad faciliorem solutionem instrumentorum contrariorum;
3. Astringent, antidiarrhoea, hemostasis;
4. Ad acuta gastroenteritis, dyspepsia, dysenteria;
5. Ad tinnitus curatio;
6. Anemia tractare, atque etiam post gravem morbum corporis statum debilem et debilem tractare. Effectus autem habet defectum tonifying;
7. Insomnia tractare potest et adhibetur aegrotis in somno qualitas, insomnia et somnia;
8. Ad spermatorrhoeos curandos;
9. Ad cutem curandam, meliorem cutem sanitatis;
10. Menstruum cyclum regulariter;
11. De morbis respiratoriis tractandis;
12. Antibacterial;
13. Anti-inflammatory;

Description About Rhodomyrtus Tomentosa (Myrtaceae) Fol
Myrtus non solum edulis, fructum, radices, florem, folia omnibus medicaminibus habet. Rhodomyrtus Tomentosa Folium Extractum phenolas, terpenes, flavonoidas, polysaccharides et alia medicamenta continet. Effectus antibacteriales, astringentes et hemostaticos habet.
Rhodomyrtus Tomentosa Folium Extractum est norma Rhodomyrtus tomentosa (Ait.)Hassk folia, quae functiones muci dissolutionis habet, glandulae secretionem excitans, adductius membranarum mucosarum et ciliarum in tractu respiratorii promovens, liquorem accelerem et secretionem promovens. ciendi. Acidum-base environment mucosae nasi emendare potest ac restaurationem texturae epithelialis structurae et functionis mucosae nasalis recuperare. Praeter, Rhodomyrtus Tomentosa Folium Extractum etiam anti-inflammatorem effectum habet, qui bronchias relaxare potest, mucosae bronchiales tumorem reducendo. Habet etiam effectus antibacterial et bactericidales.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)