+ 86 189 6515 7632 [Inscriptio protected]

Rhodomyrtus tomentosa Fruit Extract

Buy Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extract/Rhodomyrtus Tomentosa Extract/Myrtaceae

Get Rhodomyrtus tomentosa Fruit Extract Pretium pulveris, Sale, Supple, Function.

Locus originis  Sinis
MOQ  1 kg
termino solucionis  T / T C% pre pretium
NOTA
Omnes imagines & informationes tantum referendae sunt. Ipsa bona in genere praevalent.
Pis contact nos ut singula rectius quaeramus, inter Price & COA et cetera.

Share:

Other Name: Rhodomyrtus Tomentosa Extract; Myrtaceae Extract; Myrtle Extract; Rosa myrtus Extract
Botanical Name: Rhodomyrtus tomentosa (Aiton) Hassk.
Pars Used: Fructus
Specification: 10:1
Active Ingrediens: flavonoids Continet, partes phenolicas, amino acida et sugars
Aspectus: Brown Yellow Pulvis
Modus test: UV

muneris
1. Facilisis;
2. Antibacterial and antiviral;
3. Hypoglycemicus effectus;
4. Auxilium concoctionis;
5. Morbi pulmonem amplio;
6. Potest immunitatem humanam emendare et munus endocrinum moderari;
7. Hepatoprotectivus effectus, qui magni momenti est ad praecavendam cancrum hepatitis et aliorum morborum hepatis;
8. Anti-canus;

Description About Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extract
Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extractus uber est in valore nutritionis, continens amino acida, acida organica, sugara, vitamins, mineralia, etc., et effectum habet nutrimentum. Continet etiam glycosides flavonoides, polyphenolas, anthocyanins ceterasque substantias biologicas activas, quae radicales anti-liberos habent et effectibus cardiovascularibus et cerebrovascularibus utiles sunt.
Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extracti glycosidis flavonoideis, phenolis, Vitaminum C, etc., dives est, et est medicamentum activum antioxidans, quod reactiones redox cum activo oxygenii subire potest, vel cum metallis nexibus necessariis ad hydroxyli radicalis generationi iungendum, eoque liberum inhibito. radicalis activae oxygenii. Potest etiam habere effectum scaventivum directum in oxygeni activae radicalis gratis et in vitro DNA protegere. Est facilisis facilisis ac.
Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extractus est dives in enzymis naturalibus et acida fructu, quae concoctionem promovere potest, compositionem pinguium et interdum accelerare, et pinguedinem et interdum corpus facilius absorberi facit. Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extractum iuvare potest operas digestivas stomachi emendare, et etiam praevenire et sublevare indicia cruditatis et cibos pingues vitare.
Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extractum magni momenti habet functiones biologicas et actiones biologicas bonas, sicut anti-tumor, hypoglycemica, anti-virus, anti-oxidatio, anti-radiatio, etc., et late in scientiis vitae et scientiis medicis adhibetur.
Rhodomyrtus Tomentosa Fructus etiam excerptum quemdam valorem medicinalem habet. Ferrum in hoc fructu contentus altissimus est. Post humanam consumptionem, sanguinem nutrire potest et eventum anemiae in hominibus minuere. Praeterea effectum habet etiam praegnantibus abortum nutriendi et prohibendi, eventum foetus motus signa reducere potest.
Rhodomyrtus Tomentosa Fructus Extractum participare possunt praeparationem quorundam ciborum medicinalium et compositiones medicamentorum ad curationem infantilis diarrhoeae, infectionis bacterial viralis diarrhoea et oralis colitis chronicae administratio. Habet etiam quaedam actio anticancer et adhiberi potest in evolutione potus sanitatis. Myrtus purus naturalis est fructus silvestris sine pollutione, nullo stercora chemico, nullaque pesticide residua. Incidit in viriditatem cibi non polluit psychologia recentiorum hominum ad naturam redeuntem. Fructus utens ut materia rudis, extrahendis et utendis singularibus nutritionis partibus, colore, odore, etc., cum instrumentis scientificis et technologicis coniunctus, salubris cura muneris publici potus postulatus factus est.

A Free Quote Get iam!

Dic modo requisita tua, plus possumus quam cogitare potes.

E-mail: [Inscriptio protected](Responsio intra diem I working)